Zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy po Gminie Wręczyca Wielka!
Zapraszamy wszystkich mieszkańców, dużych i małych, do udziału w wyjątkowym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się w sobotę, 16 maja 2026 roku.
Rajd z inicjatywy Wójt Gminy Anny Sygudy, organizowany jest przy okazji ogólnopolskiego wydarzenia „Jasnogórski Zlot Rowerowy - CZEWA Bike Fest 2026”, czyli trzech dni rowerowych atrakcji zakończonych wielkim finałem na Jasnej Górze.
Nasza gmina również dołącza do tego święta rowerów, organizując lokalny rajd pełen dobrej energii, aktywności i wspólnej zabawy!
Start rajdu:
Urząd Gminy Wręczyca Wielka godzina 10.00
Trasa rajdu:
Około 25 km malowniczą trasą po terenie Gminy Wręczyca Wielka, zgodnie z przygotowaną mapą. Na uczestników czekają piękne miejsca i lokalne atrakcje, m.in.:
- zabytkowe drewniane kościoły w Truskolasach i Borze Zapilskim,
- pomnik katastrofy lotniczej w Zamłyniu,
- użytek ekologiczny „Jezioro”.
Do rajdu można dołączyć również na trasie przejazdu.
Zakończenie rajdu:
Puszczew – Alpaka Love
około godziny 13:00
Na miejscu przewidziany jest poczęstunek oraz napoje dla uczestników.
Zapraszamy całe rodziny, grupy znajomych, uczniów, seniorów i wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku!
Dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników obowiązkowe są:
• kask rowerowy,
• kamizelka odblaskowa.
Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa pod numerem telefonu 34 377 84 40
Ilość miejsc ograniczona!
Gwarantujemy świetną atmosferę, aktywnie spędzony czas i mnóstwo pozytywnych emocji. Wsiądź na rower i spędź z nami niezapomnianą sobotę!
Do zobaczenia na trasie!





