Szanowni Państwo,
z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/26 pragnę serdecznie pogratulować wszystkim uczniom osiągniętych wyników.
Mam nadzieję, że każdy z Was może dziś z satysfakcją spojrzeć na swoje postępy i sukcesy, zarówno te duże, jak i te mniejsze. To one często są ważnym krokiem na drodze do realizacji marzeń i celów.
Słowa uznania kieruję również do nauczycieli, wychowawców oraz rodziców za ich codzienne zaangażowanie, wsparcie i troskę o rozwój młodego pokolenia. Przed Wami czas zasłużonego odpoczynku. Życzę wszystkim słonecznych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech będzie to okres pełen niezapomnianych przygód. Wracajcie we wrześniu wypoczęci, pełni energii i gotowi na kolejne wyzwania.
Życzę Państwu zdrowia, pomyślności oraz udanego letniego wypoczynku.





