W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz z zwiększonym zużyciem wody zwracamy się z prośbą o korzystanie z wody racjonalnie wyłącznie do celów socjalno bytowych.
Prosimy o powstrzymanie się od:
- podlewania ogrodów, trawników i upraw,
- napełniania basenów,
- mycia samochodów,
- mycia kostki brukowej, elewacji i innych powierzchni zewnętrznych,
- wykorzystywania wody do innych celów niezwiązanych z codziennymi potrzebami gospodarstw domowych.
Ograniczenie zużycia wody jest niezbędne, aby zapewnić jej ciągłą dostępność dla wszystkich mieszkańców.
Dziękujemy za zrozumienie, odpowiedzialne korzystanie z wody oraz współpracę.





